17.05.2024, 14:32

"Показове відновлення": В окупованому Лисичанську людям доводиться ремонтувати житло за власний рахунок

"Показательное восстановление": В оккупированном Лисичанске людям приходится ремонтировать жилье за свой счет

Лисичанську російський регіон-шеф приділяє особливу увагу. Як розповідають кремлівські пропагандисти, Татарстан займається реалізацією у місті "показових проєктів", мета яких - демонстрація "відновлення інфраструктури". При цьому лисичанам доводиться ремонтувати житло за власний рахунок.

В окупованому Лисичанську на Луганщині триває "показове відновлення". І поки росіяни знімають кіно про "відродження" Лисичанська, місцеві жителі самотужки ремонтують житло, повідомляє Час Пік.

"Показова відбудова в Лисичанську завершилася ще на невдалій спробі увімкнути централізоване опалення. Так, жителі будинків, розташованих в районі відомої багатьом вулиці Красна, скаржаться про повну відсутність уваги окупаційної влади до проблем населення. Відновлення житла відбувається виключно за власний рахунок лисичан", - ]]>йдеться ]]>у повідомленні Луганської ОВА.

Чому з трьох міст т.зв. "трикутника" Татарстан вибрав Лисичанськ для "показових проєктів", здогадатися нескладно. Місто менше постраждало від обстрілів у порівнянні з сусідніми Сєвєродонецьком та Рубіжним. Отже, на його "відновлення" знадобиться менше коштів.

Російські ЗМІ та росТВ невпинно розповідають, як Татарстан "відроджує" Лисичанськ та допомагає його мешканцям. Але біда в тому, що плани росіян та пріоритетні потреби городян часто не збігаються. На прохання, побажання та скарги лисичан особливо уваги окупанти не звертають...

Читайте також: "Сумнівна слава та сумна доля": В окупованому Лисичанську росіяни знімають кіно

Читайте також: "Ощасливлення" народу триває, або Як окупанти завалюють Лисичанськ "крутими" подарунками

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк