08.06.2024, 17:22

ЗСУ "кошмарять" окупантів під Кремінною: "мінуснули" Град та провели нічне полювання на ворожу піхоту

ВСУ "кошмарят" оккупантов под Кременной

Незважаючи на всі браві заяви російського командування, що "перемога близька" й вся область "ось-ось буде захоплена", на Луганщині російські окупанти зазнають великих втрат. ЗСУ "кошмарять" їх і вдень, і вночі.

Українські військові повідомили добрі новини - у Кремінній "минуснули" реактивну систему залпового вогню "Град", передає Час Пік.

Крім того, воїни бригади "Азов" показали нічне "полювання" у Кремінських лісах на окупантів, які не залишають спроб прорвати українську лінію оборони.

"Окупанти продовжують перевіряти на міцність лінію оборони 12-ої бригади "Азов".

Для перешкоджання пересуванню ворога, азовці ефективно вражають живу силу ще на підході до "сірої зони", як вдень, так і вночі.

На відео - нічні скиди операторів ударних БПЛА 12-ої бригади спеціального призначення "Азов" на Кремінському напрямку", - йдеться на ]]>сторінці]]> "АЗОВ" у Facebook.

Дивіться відео "нічного полювання" ]]>тут]]>.

Читайте також: "Ефект приманки": Як у Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному окупанти збираються вирішувати проблему нестачі вчителів та лікарів

Читайте ще: Новий законопроєкт "про справедливість": ВПО з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного зможуть отримати сертифікат на нове житло?

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк