10.06.2024, 10:57

Кошти, отримані за знищення промисловості Луганщини, окупанти "перекачують" у "ДНР" - ЛОВА

Средства, полученные за уничтожение промышленности Луганщины, оккупанты "перекачивают" в "ДНР" - ЛОВА

В "ЛНР" знайшлися інвестори, які готові взяти в оренду шахтоуправління "Волинське" у сусідній "ДНР". При цьому своїх гірників на окупованій Луганщині пустили "на м'ясо".

Вугільні підприємства окупованої Луганщини за безцінь роздають росіянам. Шахтарям, що залишилися, не платять заробітну плату. У той же час інвестор з "ЛНР" вкладе понад 200 млн рублів у шахти "ДНР". Про це ]]>повідомляє ]]>Луганська ОВА, передає Час Пік.

Як повідомляє ЛОВА, відповідний договір вже підписано між главою т.зв. "минугля ДНР" та інвестором, ім'я якого не розголошується. Він протягом трьох років має намір вкласти понад 211,9 млн рублів у капітальний ремонт, реконструкцію будівель та споруд, модернізацію обладнання та придбання нового.

"Окремий акцент зроблений на соціальній складовій: збереженню та розширенню штатів, а також вчасній виплаті заробітної плати.

Проте, ще у березні на шахтах "Червоний партизан" та "Довжанська капітальна" почали демонтувати обладнання. Все, що змогли вирізати на вказівкою нових інвесторів, вивезли на територію рф. А на підприємствах утворили заборгованість із заробітної плати. Більш того, нові господарі для її погашення запросили кошти у "державному бюджеті", - йдеться у повідомленні ЛОВА.

На Луганщині окупаційна адміністрація вже передала російському інвестору за символічну суму п'ять вугледобувних підприємств: "Молодогвардійська", "Червоний Партизан", імені Баракова, "Суходільська-Східна" та "Харківська".

"Тож, поки на цих шахтах триває скорочення штату та "ріжеться на метал" обладнання, кошти, отримані за знищення промисловості області "перекачують" у "ДНР", - зазначив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

Читайте також: Житло в іпотеку – вихід? ВПО з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного мають право на пільговий кредит

Читайте також: "Ефект приманки": Як у Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному окупанти збираються вирішувати проблему нестачі вчителів та лікарів

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк