13.06.2024, 09:42

"Опалення не чекати?": Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне росіяни готують до зими за "окремим планом"

"Отопления не ждать?": Лисичанск, Северодонецк и Рубежное россияне готовят к зиме по "отдельному плану"

Окупаційна влада відзвітувала про підготовку до майбутнього опалювального сезону. Щодо плану намічених робіт, які планують провести у Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному, вони чомусь промовчали.

Як заявили у т.зв. "Мінбуді ЛНР", близько 16,5 тис. об'єктів у "республіці" включено до плану робіт з підготовки до майбутнього опалювального сезону. Зазначається, що сюди не увійшла Сєвєродонецька агломерація, яка готується до зими за окремим планом, передає Час Пік.

У "відомстві" розповіли, скільки тисяч багатоквартирних будинків, котелень та об'єктів соціальної сфери планують підготувати до зими по всій "республіці". Але при цьому так й не озвучили "окремий план", за яким готують до зими міста "трикутника" та які роботи намітили на інфраструктурних об'єктах зруйнованих Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного.

"Ці міста, нібито, готуватимуть за окремим графіком, про перебіг виконання якого не доповідають. Бо вже анонсували, до прикладу, запуск системи опалення в Лисичанську ще у вересні 2023 року, але вона не працює і досі. Наприкінці зими були намагання в Сєвєродонецьку підключити окремі будинки до котелень – там не вистачило потужностей. Все не дуже добре, тому до плану підготовки, який надсилатимуть у кремль, ці населені пункти не включили. Не хочуть псувати показники", - ]]>відзначили ]]>у ЛОВА.

Тим часом, мешканці Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного продовжують скаржитися на російських будівельників.

Вже два роки росіяни не можуть поновити зруйновані обстрілами міські комунікації. Але вже заговорили про повноцінне відновлення Лисичанська. Також вже влітку обіцяють розпочати "грандіозне будівництво" - міста "республіки" хочуть забудувати новими житловими комплексами із сучасними висотками, облаштованою прибудинковою територією та новими комунікаціями. І скільки новобудов з'явиться у містах "трикутника"?

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк