19.06.2024, 10:16

Нові правила в'їзду до Лисичанська та зміни в школах "ЛНР": останні новини від Луганської ОВА

Віктор Білий | Всі новини автора
Лисичанск

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації (ЛОВА) Артем Лисогор поділився важливою інформацією про те, як можна потрапити до захопленого Лисичанська, а також розповів про нові навчальні ініціативи у школах самопроголошеної "ЛНР".

За його словами, в'їзд до Лисичанська: суворі правила та необхідність дозволу, передає Час Пік.

Для в'їзду до окупованого Лисичанська, за словами Лисогора, необхідно мати місцеву реєстрацію. Інакше громадянам доведеться звернутися до місцевої комендатури.

"Для цього потрібно мати дуже актуальну причину для в'їзду та вказати точні дати перебування у місті. За відсутності в Лисичанську мобільного та провідного інтернету, відповідні документи можна подати тільки поштою. І чекати на відповідь", - зазначили в ЛОВА.

Таким чином, без місцевої реєстрації потрапити до міста можна лише після отримання офіційного дозволу комендатури, причому документи доведеться надсилати поштою, що може значно подовжити процес.

Новий навчальний рік: "Семьеведение" у школах "ЛНР".

Окрім інформації про в'їзд до Лисичанська, Луганська ОВА повідомила про плани окупаційної влади запровадити новий навчальний предмет у школах на території самопроголошеної "ЛНР".

"У новому навчальному році в школах окупованої Луганської області збираються запровадити новий предмет – "Семьеведение". На думку окупантів, він має сформувати у молоді традиційні, згідно з російською пропагандою, 'сімейні цінності'", - повідомив Лисогор.

Це рішення є частиною ширшої пропагандистської кампанії, спрямованої на формування у молоді поглядів, які відповідають ідеології окупантів.

Читайте також:

Будинки без даху та нові обмеження через пожежі: Обстановка в окупованому Лисичанську та області

Англійська для ресторану: корисні фрази та вирази

Кращі чохли для iPhone 15: захист та стиль

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк