21.06.2024, 15:51

Жителям Лисичанська та Рубіжного затримують зарплати, а у Старобільську продовжуються виселення: ОВА про ситуацію на Луганщині

Віктор Білий | Всі новини автора

Жителі Лисичанська та Рубіжного стикаються із серйозними проблемами, пов'язаними з невиплатою заробітної плати, а в Старобільську окупанти примусово виселяють місцевих мешканців із будинків.

Про це повідомляє голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Артем Лисогор, передає Час Пік.

За його словами, багато хто з тих, хто спочатку прагнув працювати на окупантів, тепер скаржаться на відсутність оплати праці. Окупаційна влада обіцяє першу виплату у 2023 році лише у червні. "Зі скаргами звернулися як комунальники, так і вчителі".

Аналогічна ситуація спостерігається у сусідньому Рубіжному. За квітень 2024 року утворилася заборгованість із зарплати перед 215 робітниками водоканалізаційного господарства на суму понад 7 мільйонів рублів. Для того, щоб люди отримали свої гроші, знадобилося втручання окупаційної прокуратури.

Проблеми із зарплатою – не єдині труднощі, з якими стикаються мешканці окупованих територій. У Старобільську окупанти примусово виселяють із будинків громадян України, які відмовилися від отримання російського паспорта.

"Зазвичай до будинку приходять не більше двох разів, на третій раз людей та їхні речі насильно викидають на вулицю, не зупиняючись навіть перед присутністю неповнолітніх дітей. Виселені громадяни потрапляють до фільтраційних пунктів, а їхнє житло передається російським військовослужбовцям", - зазначив голова області.

Тим часом на Луганщину продовжують прибувати медичні працівники з Росії для лікування поранених солдатів. "Хоча їм обіцяли ротацію за місяць, багато хто з цих медиків перебуває на тимчасово окупованих територіях вже кілька місяців без заміни".

Читайте також:

"Вікно допомоги": де переселенці з Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного цілодобово можуть знайти корисну для ВПО інформацію

Випускникам з Лисичанська та Рубіжного вручили атестати в Елабузі - фото

Вигідно вам – вигідно нам: розумна логістика SSK заощадить ваші гроші й час

Чому варто обирати шкіряні жіночі сумки?

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк