24.06.2024, 22:03

"Стояки течуть, каналізація тече": Жителі окупованого Сєвєродонецька скаржаться на низьку якість "ремонтних робіт"

Марина Гончар | Всі новини автора
северодонецк

Жителі тимчасово окупованого Сєвєродонецька Луганської області вкотре висловили своє невдоволення якістю виконаних "ремонтних робіт" у місті.

Повідомлення, опубліковане в місцевому сепаратистському чаті, відображає масштаб проблеми, передає Час Пік.

Скарги городян вказують на серйозні проблеми, з якими вони стикаються через неякісний ремонт своїх будинків. Попри те, що були замінені вікна, батареї та дах, у будинках залишаються серйозні проблеми з водопостачанням і каналізацією. Витоки зі стояків і каналізаційних систем стали повсякденною реальністю для мешканців, що створює незручності та загрожує здоров'ю і комфорту.

Невдоволення також викликає і зовнішній вигляд "відремонтованих будинків". Мешканці зазначають, що, попри зовнішні поліпшення, деякі будівлі все ще виглядають посіченими осколками та неспроможними.

Відповіді на скарги городян залишають бажати кращого. Багато з них отримують стандартні відповіді про те, що роботи виконано і будинок передано, не приділяючи належної уваги реальним проблемам, з якими стикаються жителі.

"А як бути будинкам, яким тільки вікна, батареї та дах поміняли. Стояки течуть. Каналізація тече. Що робити. За зовнішній вигляд будинку посічений осколками взагалі мовчу. Що робити? Відповідь... будинок зданий. Ось так от", - йдеться в повідомленні.

Ці скарги підкреслюють не тільки недоліки в організації та контролі проведених робіт, а й позначають недостатню увагу "влади" до життєво важливих проблем міської інфраструктури. Нездатність забезпечити належну якість життя для своїх громадян лише посилює невдоволення і розчарування.

Раніше повідомлялося, що останнім часом в окупованому Сєвєродонецьку Луганської області тривають "ремонтні роботи" в житлових будинках. Однак темпи та якість цих "ремонтів" викликають численні скарги з боку місцевих жителів, які не можуть дочекатися завершення "відновлення" своїх будинків. 

У публікації використано інформацію з ТГ-каналу "]]>Северодонецкий чат Telesever]]>".

Читайте також: Відсутність зв'язку, інтернету, опалення та культурної програми: жителі Сєвєродонецька скаржаться на місцеву "владу"

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк