24.06.2024, 21:06

Відсутність зв'язку, інтернету, опалення та культурної програми: жителі Сєвєродонецька скаржаться на місцеву "владу"

Марина Гончар | Всі новини автора
северодонецк

Останнім часом жителі тимчасово окупованого Сєвєродонецька Луганської області все частіше висловлюють невдоволення діями так званої окупаційної "влади". У місцевих сепаратистських чатах з'являються численні скарги на поточну ситуацію в місті.

Одне з таких повідомлень ілюструє численні проблеми, з якими стикаються городяни, передає Час Пік.

Жителі Сєвєродонецька занепокоєні й обурені відсутністю елементарних умов для комфортного життя. Серед цих питань - відсутність очищених водойм і чистих громадських туалетів, особливо поблизу кас на маршрути до Луганська. Городяни також вимагають поліпшення вуличного освітлення, особливо в старих районах міста, де ця проблема стоїть найгостріше.

Взимку ситуація ускладнюється через відсутність опалення в старих районах міста, що призводить до серйозних незручностей для жителів у холодну пору року. Городяни також скаржаться на нерегулярний рух громадського транспорту: маршрут номер п'ять не дотримується графіка і не ходить у вихідні дні. Крім того, розклад автобусів часто вивішено в незручному форматі, який складно прочитати людям із поганим зором.

Проблема з бродячими собаками стає дедалі актуальнішою, жителі вимагають організувати їх вилов, щоб забезпечити безпеку на вулицях. Питання культурного дозвілля також порушуються: люди цікавляться, коли в ПК почнуть показувати фільми та організовувати інші культурні заходи.

Зв'язок та міський інтернет залишаються найгострішою проблемою, що викликає невдоволення мешканців, особливо з огляду на сучасну необхідність бути на зв'язку та мати доступ до інформації. Мешканці також наголошують на незадовільному стані транспорту на маршруті Луганськ-Сєвєродонецьк: взимку в автобусах немає опалення, а підлоги в деяких місцях мають дірки.

Ці скарги показують, що окупаційна "влада" не справляється із забезпеченням базових потреб городян, що викликає дедалі більше невдоволення і недовіру серед населення. Місцеві жителі сподіваються, що їхні голоси будуть почуті, і зміни не змусять себе чекати. Однак, наразі ситуація залишається складною, і багато питань продовжують залишатися без відповіді.

Раніше повідомлялося, що в тимчасово окупованому Сєвєродонецьку Луганської області "визволителі" вирішили увімкнути фонтани, що викликало обурення серед місцевих жителів. Показова акція, яка мала б продемонструвати видимість повернення до нормального життя, насправді лише підкреслила глибину проблем і потреб жителів міста.

У публікації використано інформацію з ТГ-каналу "]]>Северодонецкий чат Telesever]]>".

Читайте також: Окупанти встановили "дрес-код" на прийом до місцевого гауляйтера в окупованому Рубіжному

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк