10.07.2024, 20:17

Ситуація з медициною на тимчасово окупованій Луганщині: реальні історії від місцевих жителів

Марина Гончар | Всі новини автора
медицина

На тимчасово окупованій території Луганської області ситуація з наданням медичної допомоги залишається критичною. Люди масово висловлюють своє незадоволення станом медичних послуг. 

Місцеві жителі діляться своїми історіями в сепаратистських чатах, описуючи труднощі та проблеми, з якими вони стикаються при зверненні до медичних закладів, передає Час Пік.

Ситуація така:

"Сєвєродончанка "зимувала" у подруги в Луганську та звернулася у поліклініку за допомогою, і була "дуже ввічливо" послана "у свій ср@ний" Сєверодонецьк, ось така допомога, може люди брешуть, а може і ні", - йдеться у повідомленні.

Ще один житель зазначив, що йому відмовили у медичній допомозі через відсутність акту фактичного проживання.

"Така ж ситуація. Вимагають акт фактичного проживання", - пише він. 

Ці випадки свідчать про загальну проблематичність отримання медичної допомоги на тимчасово окупованих територіях. Бюрократія та вимоги щодо документів роблять доступ до медичних послуг майже неможливим для багатьох жителів, особливо для тих, хто вимушений змінювати місце проживання через постійні обстріли та відсутність умов для життя.

Раніше повідомлялося, що у тимчасово окупованому Сєвєродонецьку Луганської області, місцеві мешканці масово висловлюють своє незадоволення станом медичних послуг. Люди розповідають про численні проблеми та негаразди у сфері охорони здоров'я. Вони обурені непрофесійною поведінкою медичного персоналу, відсутністю належного медичного обслуговування та затримками у наданні екстреної допомоги.

У публікації використано інформацію з ТГ-каналу "]]>Kitsune / Сєвєродонецьк]]>".

Читайте також: В окупованому Луганську зривається запуск електробусів через "нестачу водіїв": подробиці

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк