Відмова у допомозі та відсутність лікарів: як окупаційна "влада" Рубіжного пояснює кризу?
У Рубіжному Луганській області ситуація у сфері охорони здоров'я продовжує погіршуватись. Окупаційна адміністрація міста визнала, що на сьогодні у регіоні гостро відчувається дефіцит медперсоналу. Проте проблеми з кадрами стосуються не лише медицини, а й інших галузей.
У нещодавньому повідомленні в місцевому Telegram-каналі місцевим жителям запропонували звертатися до інших міст для вирішення різних побутових питань, таких як медицина, зв'язок та комунальні послуги, передає Час Пік.
Особливо сильно мешканців Рубіжного хвилює питання відсутності лікарів для проходження медичної комісії до військкомату. Це стало однією з головних тем обговорення на віртуальній зустрічі з місцевою владою.
У відповідь на запити місцевих жителів, окупаційна адміністрація визнала, що "в Республіці є нестача кадрів у різних сферах". Посилаючись на дані Росстату, у звіті стверджується, що "за останній рік чисельність медперсоналу російських держклінік знизилася на 50 тисяч осіб, що ускладнює роботу в Луганській області".
Крім того, місцеві жителі зіткнулися зі складністю виклику швидкої допомоги. Проблеми з мобільним зв'язком у місті були озвучені на зустрічі, де людям порадили користуватися телефонами, проте багато хто зазначив, що вони стають марними під час комендантської години.
Окупанти пообіцяли зняти заборону на мобільний зв'язок, але лише після "особливого розпорядження".
Читайте також: "На вулиці морозно, а у квартирах прохолодно": стало відомо реалії життя в окупованому Рубіжному
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |