
"Віджим" житла у Рубіжному
В окупованому Рубіжному масштаби "націоналізації" житла вимірюються вже не квартирами, а фактично цілими багатоповерхівками.
Про ситуацію повідомляє пресслужба Луганської ОВА у Telegram, передає Час Пік.
"Чергову спробу націоналізувати житло українців влаштували росіяни в Рубіжному. Населений пункт залишається напівпорожнім. Місцеві не повертаються. Утім, загарбники не припиняють "віджим" нерухомого майна. Наступні - три розташовані поруч багатоповерхівки, де окупанти зібралися присвоїти 51 квартиру", - йдеться у повідомленні.
Як зазначається, формально залишили господарям 30 днів. Втім, більшість власників житла навіть фізичної можливості не мають приїхати в місто і підтвердити право власності.
Читайте також:
По темі

















