vchaspik-global-message
 
to home
10:58, 24.06.2026

"Немає взагалі": як справи з бензином у Сіверськодонецьку

бензин
Дефіцит бензину у Сіверськодонецьку

В окупованому Сіверськодонецьку заправки порожні. Знайти у місті бензин вкрай проблематично. Або це буде у 2-3 рази дорожче.

Про ситуацію ]]>повідомляє]]> пресслужба Луганської ОВА у Telegram, передає Час Пік.

"На АЗС у Сіверськодонецьку бензину немає взагалі. Місцеві шукають його в навколишніх населених пунктах, де можна зустріти довжелезну чергу. Є й інший варіант - придбати "з рук", - йдеться у повідомленні.

Разом з тим, купувати бензин "з рук" вкрай невигідно, тому що в такому разі ціни вищі у два-три рази. Офіційні постачання до міста найближчим часом росіяни не планують.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
По темі