27.06.2021, 21:43

Нідерланди вилетіли з Євро-2020, "всуху" програвши Чехії

Марина Началова | Всі новини автора

Сьогодні в Будапешті на стадіоні Ференц Пушкаш відбувся матч 1/8 чемпіонату Європи з футболу між збірними Чехії та Нідерландів.

За підсумками матчу Чехія пройшла у чверть фіналу, обігравши Нідерланди з рахунком 2:0, передає Час Пік.

У першому таймі рахунок не було відкрито, хоча Нідерланди створювали більше небезпечних моментів.

У другому таймі нідерландці залишилися в меншості, оскільки Маттейс де Лігт отримав червону картку за гру рукою і був видалений з поля.

Чисельна перевага явно пішла на користь Чехії: на 68-й хвилині Томаш Холеш головою забив перший м'яч у ворота нідерландців. А на 80-й хвилині Холеш дав пас Патріку Шику, який забив другий гол за збірну Нідерландів у цьому матчі.

За підсумками гри Нідерланди вилітають з Євро-2020, а чехи у чвертьфіналі зіграють з Данією: матч відбудеться 3 липня о 19:00.

Нагадаємо, збірна України хоч і програла Австрії пряму путівку в плей-офф, все ж змогла вийти в 1/8 фіналу Євро-2020.

В рамках 1/8 фіналу Україна зіграє зі Швецією, матч відбудеться 29 червня о 22:00 в Глазго.