24.07.2021, 12:16

Олімпіада-2020: Українська дзюдоїстка Білодід не змогла пройти до фіналу

Марина Началова | Всі новини автора
Дарья Белодед

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід не змогла вийти у фінал Олімпіади-2020 в Токіо в категорії до 48 кілограмів.

У півфіналі українка програла японці Фуне Тонакі, яка провела прийом в додатковий час, передає Час Пік з посиланням на ЗМІ.

За 4 хвилини основного часу спортсменки не змогли провести результативні прийоми, а в додатковий час на третій хвилині Тонакі виконала утримання і виграла поєдинок.

Перед цим Білодід перемогла представницю Сербії Міліцу Ніколіч, а в чвертьфіналі - Катарину Косту з Португалії.

Надалі Білодід боротиметься у втішному фіналі за бронзову медаль. Її суперницею буде Шира Рішоні з Ізраїлю.

Як уже повідомлялося, український стрілець Павло Коростильов був за крок до медалі: він зайняв 4-е місце у фіналі змагань зі стрільби з пневматичного пістолета.