20.08.2020, 14:53

"Білорусія увійде до складу Росії до кінця цього року": Жириновський зробив скандальну заяву

Леся Матвеева | Всі новини автора

facebook tweeter live rss
Владимир Жириновский

Лідер російської партії ЛДПР Володимир Жириновський заявив, що Білорусь до 1 січня 2021 року може увійти до складу РФ, після чого від держави залишаться дві області - Мінська та Могилевська.

Про це Жириновський заявив в ефірі радіостанції "Ехо Москви", повідомляє Час Пік.

На думку лідера ЛДПР, президенту Білорусі Олександру Лукашенко необхідно знайти собі заміну та піти у відпустку, а за час його відсутності "проросійський кандидат" влаштує так, що парламент країни зможе проголосувати про входження Білорусі до складу РФ.

"Лукашенко треба зараз замінити себе нейтральною людиною, проросійською, нехай підбере. Нехай він його призначить головою уряду Білорусії та піде у відпустку на три місяці, а всі питання буде вирішувати новий голова уряду. Парламент буде його рукою. І нехай буде піднято питання про входження Білорусії в Росію. Парламент за це проголосує, і вони тоді увійдуть до складу (РФ) до 1 січня 2021 року. Будуть 2 області - Мінська та Могилевська", - заявив Жириновський.

На думку політика, в інтересах Лукашенко "піти красиво", щоб увійти в історію.

"Лукашенко не треба проводити ще одні вибори, йому це не треба. Він не хоче бути тим, хто програв. В його інтересах піти красиво, як Богдан Хмельницький, щоб він увійшов в історію. Нехай краще Білорусія приєднатися до Росії, і він як останній президент підпише всі документи. Це єдиний безболісний шлях. Ми ж не говоримо про окупацію. Ми нічого поганого не зробимо. у них будуть нижчі ціни на газ, нафту, енергоресурси. І білоруси будуть в захваті від цього приєднання", - заявив Жириновський.

Варто зазначити, що слова Жириновського викликали жвавий відгук як у росіян, так і у білорусів. Багато хто залишає на його адресу жорсткі коментарі, не дуже намагаючись підбирати слова. Ось деякі з висловлювань:

"Тобто на шию бюджету вішати ще один регіон?", "Жириновський сам висить на шиї бюджету з усією своєю бандитської партією", "Старий зовсім поганий ...", "Зовсім здурів !!)", "маразм немає меж..."," А ось воно нам треба? нам Криму мало? Сибір з Далеким Сходом скоро відваляться через відсутність грошей!","А білорусів то про це запитали чи знову кийки в дупи пхати будете".

Читайте також: Отруєння російського опозиціонера Навального: політик впав у кому

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss