19.09.2020, 18:04

У Великобританії починається друга хвиля коронавірусу, - Джонсон

Леся Матвеева | Всі новини автора

facebook tweeter live rss
В Великобритании начинается вторая волна коронавируса

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив про наближення другої хвилі пандемії коронавірусу COVID-19 в країні.

Борис Джонсон спрогнозував, що пандемія "неминуче" знову вразить його країну. Як повідомляє The Independent, про це Борис Джонсон сказав у п'ятницю 18 вересня, спілкуючись з журналістами, передає Час Пік.

"Очевидно, ми дуже уважно дивимося на поширення пандемії в міру її розвитку протягом останніх декількох днів, і немає ніяких сумнівів, що, як я вже говорив кілька тижнів тому, що ми могли очікувати і тепер спостерігаємо початок другої хвилі", - зазначив Джонсон.

За інформацією BBC, в заяві Джонсона йдеться, що нова хвиля інфікування коронавірусною інфекцією почалася у Франції, Іспанії і в цілому по всій Європі.

"Я боюся, що це абсолютно неминуче. Ми зіткнемося з цим в нашій країні", - сказав Джонсон.

Він зазначив, що не хоче вводити більш масштабні заходи ізоляції, тому слід суворо дотримуватися соціального дистанціювання.

"Ми хочемо тримати школи відкритими. Ми хочемо тримати економіку відкритою, хочемо, щоб бізнес розвивався", - додав прем'єр.

Нагадаємо, у всьому світі кількість випадків зараження коронавірусом COVID-19 перевищує 30 мільйонів, більше 954 тисяч людей померли.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss