04.10.2020, 16:52

Ситуація в Нагірному Карабаху: міста зазнали ракетних обстрілів

Марина Началова | Всі новини автора
нагорный карабах

Обстановка в Нагірному Карабасі, де тиждень тому загострився вірмено-азербайджанський конфлікт, як і раніше напружена, в хід пішла реактивна артилерія.

Так, ракетному обстрілу піддалася столиця невизнаної республіки Нагірний Карабах - Степанакерт, передає Час Пік з посиланням на ЗМІ.

У Міноборони Вірменії звинуватили Азербайджан в обстрілі Степанакерта. Один снаряд потрапив в електростанцію, через що місто залишилося без електрики.

Також ракетної атаки зазнало місто Мартакерт, заявили в вірменському МЗС.

Міноборони Азербайджану заявило, що вірменські військові обстріляли ракетами територію Фізулінського району Азербайджану. Також у відомстві стверджують, що вірменська армія з окупованої території Азербайджану веде артилерійський вогонь з артилерії по селах Агдамського і Тертерського районів.

У Нагірному Карабаху заявили про знищення військового аеродрому Азербайджану в місті Гянджі, яке знаходиться в 60 км від лінії зіткнення. Ракети потрапили в житлові райони. За заявою МНС Азербайджану, в результаті обстрілу Гянджі були поранені 2 людини, їх витягли з-під завалів.

В Азербайджані заявили про поранення голови невизнаного Нагірного Карабаху Араїка Арутюняна. У Вірменії цю інформацію спростовують.

Раніше в Азербайджані заявили про взяття під контроль села Мадагіз.

Гянджа після обстрілу:

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк