08.12.2020, 07:28

Німеччина внесла 1 млн євро в реалізацію Плану дій Ради Європи для України

Леся Матвеева | Всі новини автора
Германия внесла 1 млн евро в реализацию плана действий Совета Европы для Украины

Німеччина виділяє мільйон євро на реалізацію Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки.

Таким чином Німеччина продемонструвала "підтримку зусиль України на шляху реформ". Про це повідомляється на]]> сайті ]]>Посольства ФРН у Києві, передає Час Пік.

"7 грудня Постійний представник Федеративної Республіки Німеччина при Раді Європи, посол Рольф Мафаель і заступник Генерального секретаря Ради Європи Ґабріелла Баттані-Драґоні підписали договір, за яким Німеччина другий раз поспіль робить значний внесок у реалізацію Плану дій Ради Європи для України", - йдеться в повідомленні. 

Два роки тому Євросоюзом затверджено План дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки, спрямований на супровід України в зусиллях щодо зміни законодавства, інститутів та практичної діяльності відповідно до європейських стандартів у сфері прав людини, верховенства права і демократії, а також на підтримку країни у виконанні своїх зобов'язань як члена Ради Європи.

"Німеччина підтримує зусилля України на шляху реформ. Щоб продемонструвати нашу підтримку, ми, як минулого року, зробили важливий фінансовий внесок у план дій Ради Європи для України", - підкреслила пані посол ФРН в Україні Анка Фельдгузен.

Нагадаємо, Посольство Сполучених Штатів у Берліні закликало уряд Німеччини та Євросоюзу накласти мораторій на будівництво газопроводу "Північний потік-2".

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк