13.12.2020, 09:01

На території Чечні стався землетрус

Леся Матвеева | Всі новини автора
На территории Чечни произошло землетрясение

На території Чеченській Республіці (суб'єкт Російської Федерації) стався землетрус. Відомостей про наслідки землетрусу та постраждалих не надходило.

У Чечні 13 грудня стався землетрус магнітудою 5,6. Про це повідомили Європейсько-середземноморський сейсмологічний центр та Північно-Осетинська філія Геофізичної служби РАН, передає Час Пік.

За даними Європейсько-середземноморського сейсмологічного центру, епіцентр землетрусу магнітудою 4,7 знаходився приблизно в 39 км на південь від Грозного, в 18 км на південний схід від Урус-Мартана, осередок - на глибині 60 км. 

Землетрус зафіксовано о 00:29 (за московським часом). Пізніше сервіс оновив дані - епіцентр знаходився в 14 км на південь від Грозного, осередок - на глибині 10 км.

За даними Північно-Осетинської філії Геофізичної служби РАН, близько 00:30 (за московським часом) було зафіксовано землетрус магнітудою 5,6 з епіцентром в Урус-Мартанівському районі на глибині 25 км. 

Були запитані дані з районів республіки. Відомості про будь-які наслідки землетрусу не надходили.

Як пишуть користувачі соцмереж, поштовхи відчувалися як на території Чечні, так і сусідніх регіонів - Дагестану, Інгушетії, Північної Осетії. Очевидці повідомляють, що відчули підземні поштовхи, в будинках гойдалися меблі.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк