28.12.2020, 21:46

У Німеччині 8 осіб отримали передозування вакцини від COVID-19

Марина Началова | Всі новини автора
вакцинация

У Німеччині початок кампанії з вакцинації проти COVID-19 був затьмарений подією на півночі країни, де 8 працівників будинку престарілих отримали передозування.

Інцидент стався в місті Штральзунд в районі Передня Померанія-Рюген, передає Час Пік з посиланням на Reuters.

Місцева влада повідомила, що в неділю 8 працівників будинку престарілих отримали дозу вакцини BioNTech-Pfizer, що в п'ять разів перевищує рекомендовану. Четверо звернулися в лікарню для спостереження після появи грипоподібних симптомів.

"Я глибоко шкодую про те, що трапилося. Цей окремий випадок пов'язаний з індивідуальними помилками. Я сподіваюся, що всі постраждалі не зазнають серйозних побічних ефектів", - йдеться в заяві керівника району Штефана Керта.

Інцидент стався після того, як деякі райони Німеччини відмовилися використовувати вакцини, що надійшли у вихідні, запідозривши, що під час доставки був перерваний холодовий ланцюг.

Влада району Передня Померанія-Рюген вказала на попередні заяви BioNtech про те, що великі дози вакцини були випробувані в першій стадії дослідження препарату без серйозних наслідків. Коментарів з боку фармацевтичних компаній поки не послідувало.

Нагадаємо, в МОЗ сказали, коли Україна почне повертатися до нормального життя після COVID-19.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк