19.01.2021, 22:45

Полювання на "літаючі тарілки": 3 відео з НЛО, достовірність яких не заперечують у ВМС США

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
нло

Мережа наповнена різними фото і відео з непізнаними літаючими об'єктами, які "пахнуть" фальшивкою. Однак є кадри, справжність яких підтверджує навіть Пентагон.

Епізоди з НЛО були зафіксовані в 2004 і 2015 роках, передає Час Пік з посиланням на ЗМІ.

Одного разу ці відео витекли в мережу, і ВМС США були змушені визнати їх справжність. Природа зафіксованих об'єктів досі не з'ясована.

Йдеться про відео під кодовими назвами FLIR1, Gimbal і Go Fast. Об'єкти, зафіксовані на них, за офіційною термінологією називаються "незрозумілими повітряними явищами" (Unidentified Aerial Phenomena). Так у ВМС США називають будь-які непізнані або незареєстровані літаючі об'єкти, які були помічені в зоні відповідальності військових.

Перший епізод стався в листопаді 2004 року, коли два пілота, що злетіли з авіаносця Nimitz біля берегів Сан-Дієго, супроводжували невідомий об'єкт у повітрі. Пілоти були здивовані тим, що об'єкт переміщався проти вітру, швидкість якого досягала 120 миль на годину (193 км/год). На відео екіпажі голосно сперечаються, що це за об'єкти і звідки вони взялися.

Ще одна зустріч американських військових льотчиків з НЛО сталася в січні 2015 року. Відео було знято з реактивного винищувача F/A-18F, оснащеного мультисенсорною електрооптичною прицільною системою AN/ASQ- 228, до складу якої входить кілька камер, далекомір і лазерний трекер.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss