27.06.2021, 16:22

У Туреччині біля популярного курорту спалахнула масштабна пожежа: туристи евакуюються з готелів

мармарис

У Туреччині поблизу курортного міста Мармарис спалахнула масштабна лісова пожежа. Вогонь підбирається до готелів, де відпочивають туристи.

Пожежа виникла в лісовому масиві Памукак на шосе Мармарис - Ічмелер. Гасіння вогню триває з землі і з повітря, передає Час Пік з посиланням на турецькі ЗМІ.

У Головному управлінні лісового господарства повідомили, що один їхній співробітник загинув у результаті лісової пожежі.

Місцева влада стверджує, що пожежа знаходиться під контролем і не становить загрози населеним пунктам. Однак вогонь поступово рухається в бік курортів. Багато туристів вважають за краще покинути прилеглі готелі.

Речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко в Твіттері повідомив, що постраждалих в результаті пожежі поблизу Мармаріса серед цивільних осіб, зокрема українців, немає.

Також, за словами Ніколенко, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба доручив консульству України в Анталії тримати ситуацію на особливому контролі.

Раніше повідомлялося, що в Гонконзі через масштабну пожежу затонуло 10 круїзних лайнерів.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк