02.07.2021, 08:19

ООН офіційно визнала новий температурний рекорд в Антарктиді

Леся Матвеева | Всі новини автора
ООН признала новый температурный рекорд в Антарктиде

В Організації Об'єднаних Націй визнали новий температурний рекорд в Антарктиді - 18,3 градуса за Цельсієм, який було зафіксовано на станції Есперанса 6 лютого 2020 року.

ООН визнала новий рекорд високої температури в Антарктиді. Про це ]]>свідчить]]> звіт Всесвітньої метеорологічної організації ООН, повідомляє Час Пік.

Температурний рекорд зафіксували на станції Есперанса 6 лютого 2020 року. До цього було встановлено рекорд - 17,5 градусів за Цельсієм, який було зафіксовано у 2015 році.

У той же час, Всесвітня метеорологічна організація відхилила ще більш високі показники температури - 20,75 градусів за Цельсієм, про які повідомлялося 9 лютого 2020 року на бразильській станції моніторингу вічної мерзлоти на острові Сеймур. Детальний аналіз даних та метаданих показав, що імпровізований радіаційний захист призвів до помилки теплового зсуву для датчика температури.

У звіті ВМО наголошується, що Антарктичний півострів є одним з найбільш кризових регіонів з найбільш швидким потеплінням - майже на 3 градуси за останні 50 років.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк