06.07.2021, 09:47

Ситуація з коронавірусом у світі "стабілізувалася на дуже високому рівні", - ВООЗ

Ольга Романец | Всі новини автора
коронавирус

У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили про стабілізацію "на дуже високому рівні" ситуації з COVID-19 за останні два тижні.

Про це розповів виконавчий директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в галузі охорони здоров'я Майкл Райан, його слова наводяться на сторінці організації в Twitter, передає Час Пік.

"Якщо подивитися на графік захворюваності за останні пару тижнів, то можна побачити, що настала свого роду стабілізація. Але це сталося на дуже високому рівні", - сказав він.

За його словами, в даний час в цілому ситуація з поширенням коронавірусу в світі краща, ніж два-три місяці тому. Але вона дуже відрізняється в різних країнах. В одних спостерігається різке зниження нових випадків, в інших - навпаки. Це відбувається під впливом різних факторів: поява більш заразних штамів коронавірусу, пом'якшення протиепідемічних заходів, збільшення кількості контактів між людьми та інш.

Нагадаємо, за добу 5 липня в Україні зафіксовано 541 новий підтверджений випадок COVID-19. Також за минулу добу госпіталізовано 266 осіб, летальних випадків - 20, видужало - 1 086 осіб.

Читайте також: США нададуть Україні додаткову партію вакцини проти COVID-19

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк