09.08.2021, 09:27

У Туреччині відкрили для відвідувачів скляний оглядовий майданчик над 200-метровою прірвою

Леся Матвеева | Всі новини автора
В Турции открыли для посетителей стеклянную смотровую площадку над 200-метровой пропастью

У турецькій провінції Сівас для відвідувачів відкрили скляну терасу над прірвою на висоті 200 метрів. Влада запрошує відвідати пам'ятку всіх любителів екстриму та "ентузіастів адреналіну".

В одному з історичних та туристичних районів Сівас з'явилася нова пам'ятка. Для відвідувачів відкрили скляну терасу, з якої відкривається гарний вид на місцеві гори та струмок, що протікає в низині, повідомляє Час Пік з посиланням на Haber Türk.

Будівництво оглядового майданчика в туристичному місті Дивриги велося протягом року. Чиновники запевняють, що під час будівництва було дотримано всіх заходів безпеки.

Влада сподівається, що майданчик стане місцевою визначною пам'яткою та підвищить туристичну привабливість міста.

"Скляна тераса додасть такої ж краси тахвилювання нашому району. Ми продовжуємо впроваджувати туризм в економіку. Спасибі тим, хто приєднався. Ми чекаємо ентузіастів адреналіну в наш район", - сказав губернатор Сівас Саліп Айхан.

В Турции открыли для посетителей стеклянную смотровую площадку над 200-метровой пропастью В Турции открыли для посетителей стеклянную смотровую площадку над 200-метровой пропастью В Турции открыли для посетителей стеклянную смотровую площадку над 200-метровой пропастью В Турции открыли для посетителей стеклянную смотровую площадку над 200-метровой пропастью

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк