24.09.2021, 07:26

Трагедія на Ельбрусі: при сходженні на гірську вершину загинуло 5 альпіністів

Леся Матвеева | Всі новини автора
Эльбрус

У Росії під час сходження на гірську вершину Ельбрус загинуло п'ять альпіністів. Було врятовано 14 людей, майже всі вони постраждали. Пошуково-рятувальні роботи завершено.

У Кабардино-Балкарії під час сходження на найвищу вершину Кавказу – гору Ельбрус (5642 метрів), загинуло п'ять з 19 членів альпіністської групи, повідомляє Час Пік з посиланням на російські ЗМІ.

Операція з пошуку та порятунку людей, що знаходилися на висоті близько 5400 метрів, тривала більше семи годин. За словами рятувальників, видимість в районі пошуків була не більше одного метра, швидкість вітру досягала 40 м/с, температура - мінус 20 градусів.

14 учасників походу вдалося врятувати. Багато альпіністів отримали травми та переломи, майже у всіх сильне обмороження.

"В ході пошуково-рятувальної операції групи альпіністів на горі Ельбрус вдалося врятувати 14 осіб, їх евакуювали на галявину Азау на ратраках (спеціальному гусеничному транспорті) та передали медикам. На жаль, п'ятеро людей загинуло", - повідомили в прес-службі МНС Росії.

Група туристів складалася з альпіністів, які приїхали на сходження з 11 регіонів Росії.

Довідка: Ельбрус - стратовулкан на Кавказі (5642 метри над рівнем моря) - найвища гірська вершина Росії. Ельбрус включено до списку найвищих вершин частин світу "Сім вершин".

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк