27.10.2021, 08:42

У Чехії в ході спецоперації затримано членів ОЗУ "Луганська бригада"

Леся Матвеева | Всі новини автора
Чехия, банда

У Чехії силовики провели у Південній Моравії масштабну операцію під назвою "Бригада". Правоохоронці затримали членів організованого злочинного угруповання "Луганська бригада".

Слідчі Національного управління по боротьбі з організованою злочинністю (NCOZ) Чехії затримали кількох громадян України за підозрою в рекеті. Операція з їх затримання пройшла минулого тижня, повідомляє Час Пік з посиланням на зарубіжні ЗМІ.

За ]]>інформацією ]]>поліції Чехії, організована злочинна група, відома як "Луганська бригада", довгий час шантажувала українців, які проживають у місті Брно та Південно-Моравському краї.

Потерпілі повинні були платити обвинуваченим одноразово або регулярно за так званий захист. Зловмисники отримали таким чином не менше 2,5 млн крон (близько 98 тис. євро), але ця сума може бути й більшою.

Під час спецоперації затримано 7 осіб (4 чоловіки та 3 жінки). Поміщено під варту четверо чоловіків, членів "Луганської бригади", які звинувачуються в "участі в організованій злочинній групі" та "вимаганні" . Ще один перебуває у розшуку, на волі залишилися дві жінки, підозрювані у відмиванні грошей.

Під час обшуків у місцях проживання членів угруповання вилучено дві одиниці вогнепальної зброї та велику суму готівки.

Підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком понад 10 років.

Чехия, банда Чехия, банда Чехия, банда

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк