01.12.2021, 12:32

Євросоюз погодив п'ятий пакет санкцій проти Білорусі

Леся Матвеева | Всі новини автора
Евросоюз, Беларусь, санкции

Євросоюз схвалив п'ятий пакет санкцій щодо режиму Лукашенка. У санкційний список включено 17 фізосіб та 11 організацій.

Список з 17 чиновників та 11 організацій буде затверджено 1 грудня. Санкції набудуть чинності з моменту підписання та публікації. Про це ]]>повідомило ]]>"Радіо Свобода" з посиланням на джерела у Брюсселі, передає Час Пік.

"Посли ЄС щойно дали зелене світло п’ятому пакету санкцій ЄС щодо Білорусі. 17 осіб і 11 організацій. Буде опубліковано в офіційному журналі ЄС завтра. Робота над шостим пакетом почалася, але поки рано говорити про цифри. Може бути готовий у січні-лютому", - написав у Twitter брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк.

У п'ятий пакет санкцій Європейського Союзу проти Білорусі, який набуде чинності на початку грудня, увійдуть 17 осіб та 11 компаній. Серед них - найбільша авіакомпанія "Бєлавіа" та кілька великих підприємств Білорусі: "Гродно Азот", "Белшина", "Гродно Хімволокно", "Белорусьнефть" тощо.

У санкційний список також потраплять пов'язані з міграційною кризою компанії: туристичні фірми "Центркурорт" та "Оскартур", готелі "Мінськ" та "Планета", турецький візовий центр VIP Grub, сирійська авіакомпанія Cham Wings Airlines.

Також під санкціями ЄС опиниться спецпідрозділ прикордонних військ Білорусі – ОСАМ.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк