05.12.2021, 11:57

У Польщі затримано російський суховантаж "Руслана": прикордонники виявили п'яний екіпаж

Леся Матвеева | Всі новини автора
задержан российский сухогруз "Руслана"

На польському узбережжі Балтійського моря ледь не сталася трагедія. Польські прикордонники заявили про затримання російського судна "Руслана", яке пливло прямо на пляж острова Собешево у Гданському районі.

В даний час проводиться перевірка за фактом події. Російська сторона інцидент поки не прокоментувала, повідомляє Час Пік з посиланням на зарубіжні ЗМІ.

У Польщі заявляють, що російське судно "Руслана", власником та оператором якого є ТОВ "Трансфлот" з Санкт-Петербурга, 4 грудня о 4:00 мало не сіло на мілину на березі острова Собешево. Судно рухалося зі швидкістю близько 11 вузлів (близько 20 км/год) та не відповідало на радіозапити польської берегової служби.

Російське суховантаж, що йшов з Клайпеди (Литва) у Гданський північний порт, відхилився від курсу та прямував у бік пляжу.

У зв'язку з інцидентом Морська адміністрація звернулася до прикордонної служби. На місце відразу направили патрульний катер SG-215. Прикордонники висадилися на борту російського судна. 

Спікер морської прикордонної служби у Гданську Анджей Юзвяк заявив, що прикордонники виявили п'яний екіпаж: в крові у капітана корабля було 2 проміле алкоголю, а в крові двох офіцерів - по 1,5 проміле.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк