23.09.2022, 07:39

Сейм Литви заборонив ретрансляцію російських та білоруських радіо- та телепрограм

Леся Матвеева | Всі новини автора
Иллюстративное фото / Открытый источник

Сейм Литви терміново ухвалив поправку до закону, що передбачає тимчасову заборону на ретрансляцію російських та білоруських телевізійних та радіопрограм у країні.

Сейм Литви за прискореною процедурою схвалив поправку до законодавства, якою тимчасово заборонив транслювати в країні російські та білоруські телевізійні та радіопрограми. За поправку проголосувало 113 депутатів, "проти" - не було, утрималися - четверо, повідомляє Час Пік із посиланням на західні ЗМІ.

Поправка передбачає тимчасову заборону на ретрансляцію та розповсюдження радіопрограм, телепрограм або окремих програм у мережі Інтернет, створених особами, які прямо чи опосередковано керовані, контрольовані або фінансуються Росією та Білоруссю.

Це положення діятиме до 16 жовтня 2024 року.

Рішення було ухвалено в терміновому порядку, оскільки у п'ятницю минув термін дії постанови Сейму про введення надзвичайного стану на всій території країни, яка забороняла ретрансляцію програм, що поширюють дезінформацію.

Голова Комітету Сейму з культури Вітаутас Юозапайтіс зазначив, що "сьогодні не може бути жодних сумнівів у тому, що ми маємо захистити свій інформаційний простір".

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк