06.02.2023, 13:32

Будинки падають на очах: У Туреччині зафіксовано повторні підземні поштовхи (відео)

Ще один поштовх магнітудою 7,7 зафіксовано у центральній частині Туреччини. За попередніми даними, він потужніший за попередній.

Повідомляється, що поштовхи було чути в Анкарі, передає Час Пік із посиланням на закордонні ЗМІ.

Внаслідок нових поштовхів обрушився будинок у місті Діярбакир.

"У турецькому місті внаслідок нового землетрусу прямо в телевізійному ефірі обрушився будинок", - йдеться у повідомленні.

На кадрах люди у прямому ефірі тікають від будинків, які рушаться на очах, і кричать: "Будинок падає. Це не фільм-катастрофа, це реальність".

Раніше Президент Туреччини Тайіп Ердоган повідомляв, що землетрус у Туреччині став найпотужнішим з 1939 року, його магнітуда склала 7,5.

Внаслідок землетрусу в Туреччині загинули 912 людей, поранено 5385. Зруйновано 1710 будівель.

Удари також відчувалися в провінціях Сирії.

В Ізраїлі також відчуваються підземні поштовхи. Мешканці Батумі (Грузія) також повідомляють про підземні поштовхи.

Читайте також: Потужний землетрус у Туреччині та Сирії: у кількох провінціях обрушилися багатоквартирні будинки (відео)

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк