25.05.2023, 21:51

РФ програла Бєлгородську область?: Військовий експерт розповів про проблеми росіян

белгородская область

Події останніх днів, які відбуваються в Білгородській області, показали, що РФ має багато проблем. Росіянам нема чим прикривати прикордонні з Україною регіони. Вони навіть не спромоглися вивезти за рік війни тактичну ядерну зброю з Білгородщини.

Ситуацію прокоментував військовий експерт Олег Жданов в ексклюзивному інтерв'ю ]]>ТСН.ua]]>, передає Час Пік.

"Справа в тому, що РФ - така країна, яка думає, що їм дозволено все, а інші повинні виконувати закон. Я думаю, що настільки авантюрними були погляди російського вищого керівництва, що вони навіть не порушували питання ризику - а якщо ВСУ перетнуть кордон та розгромлять російську армію? У них навіть думки такої не було.Тому звідти виходить і друга відповідь - навіщо прикривати кордон, якщо ми перемогли або перемагаємо. Якщо послухати офіційний канал, джерело Міноборони РФ, то вони з першого дня цієї війни йдуть тільки вперед і перемагають, знищують усе, що можна було знищити кілька разів. Тому я не здивований", - сказав Жданов.

За його словами, прикордонники РФ крім перевірки документів нічого особливо не роблять.

"До речі, той регіон, де були бойові дії, де їх не було - як сиділи російські прикордонники, так вони і сидять. Крім перевірки документів, у них більше жодних завдань немає. Бронетранспортер стоїть у боксі, ніяких блокпостів", - розповів експерт.

Жданов зазначив, що йому сподобалося, як винним у всьому зробили губернатора Білгородської області. Губернатор сам обурився з того що лінія оборони побудована не у прикордонній смузі.

"А ще він сказав, що у нього питань до Міноборони набагато більше, ніж питань до нього. Справа в тому, що, з військової точки зору, якщо ти будуєш лінію оборони, то її потрібно наповнити особовим складом. Якщо там немає солдата, який який постійно обладнує та вдосконалює цю лінію оборони, доглядає за нею, то цю лінію через два-три дощі розмиє, всі ці вириті десятки кілометрів окопів - вони ні до чого. Що стосується корупції, я думаю, якщо туди додати аудиторів, то з'ясується, що з тих 10 млрд витрачено три копійки для того, щоб трактором вирити цю траншею і краном розвантажити 3-4 десятки блоків або "зубів дракона". Тому, може, та одна фотографія, яку вони (росЗМІ –ред.) розповсюджували, де чотири ряди тих зубів стоять, може, це був фотошоп", - додав Жданов.

Пропонуємо до перегляду:

Дивіться першу серію нового анімаційного серіалу "Хробаки", створеного лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн". Невеличкі сатиричні історії веселих хробачків з інтригуючим сюжетом іноді дійсно нагадують реалії сьогодення, але запевняємо вас – це все вигадка автора;), інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк