26.09.2020, 13:31

ЗАЗ представив ряд моделей Lada: автомобілі вже надійшли у продаж (фото та ціни)

Леся Матвеева | Всі новини автора
ЗАЗ представил ряд моделей Lada

В Україні почалися офіційні продажі автомобілів LADA, зібраних на Запорізькому автомобільному заводі (ЗАЗ).

На офіційному сайті Lada в Україні з'явився прайс-лист на продукцію, в якому велика частина автомобілів відзначені, як вироблені на підприємстві "ЗАЗ", повідомляє Час Пік.

Роки випуску автомобілів українського виробництва - 2019 та 2020.

ЗАЗ представил ряд моделей Lada

З прайсу стає зрозуміло, що в Україні локалізували майже весь модельний ряд АвтоВАЗ: Lada Granta, Lada XRay, Lada Largus, а також Lada Vesta Sedan і SW Cross.

Автомобілі доступні в різних версіях та комплектаціях. 

На звання найдоступнішого автомобіля в Україні претендує Lada Granta-ціна стартує від 216 530 грн. на автомобілі 2020 року виробництва (це базова версія Granta з 98-сильним мотором та 4-ступінчастою автоматичною КПП). Найдорожчий автомобіль-Vesta SW Cross 18 на "механіці" за 381 680 грн.

ЗАЗ представил ряд моделей Lada ЗАЗ представил ряд моделей Lada ЗАЗ представил ряд моделей Lada ЗАЗ представил ряд моделей Lada ЗАЗ представил ряд моделей Lada

Нагадаємо, в Україні вже зараз можна купити купе-кросовер Renault Arkana. З 2021 року цю модель почнуть продавати в ЄС. 

Новий Renault Arkana для Європи буде дещо іншим, незважаючи на всю зовнішню схожість з українською моделлю. Збірка авто буде налагоджена в Південній Кореї тоді, як ЗАЗ отримує машинокомплекти з московського заводу Renault.

На популярному автомобільному Youtube-каналі "Infocar" вийшов детальний огляд нового купе-кросовера Renault Arkana, який буде збиратися на Запорізькому автозаводі.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк