25.11.2020, 15:04

Локдаун не виключений: Кабмін готується до можливого введення в Україні жорсткого карантину на зимові свята

Леся Матвеева | Всі новини автора

facebook tweeter live rss
Локдаун не исключен

Кабінет Міністрів України розглядає варіант введення жорсткого карантину на період новорічних та різдвяних свят, як один зі сценаріїв розвитку подій.

Кабмін готується до можливого посилення карантину на зимові свята. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 25 листопада, повідомляє Час Пік.

"Учора президент України Володимир Зеленський розповів про важливі ініціативи підтримки людей і бізнесу, якщо буде посилено карантин. Підкреслюю, ми готуємося до всіх можливих сценаріїв, у тому числі до можливого запровадження карантину на зимові свята", - заявив Шмигаль.

Він зазначив, що зараз вся Україна знаходиться в "помаранчевій" зоні і діє карантин вихідного дня.

"І це виважена альтернатива жорстким карантинним заходам та обмеженням. Остаточну ефективність та результат такої моделі ми зможемо оцінити на початку грудня, але вже зараз ми фіксуємо зменшення мобільності населення", - сказав Шмигаль.

Прем'єр зазначив, що про введення більш жорстких заходів зараз мова не йде, але уряд розробляє план реагування на випадок погіршення ситуації.

"Про введення більш жорстких заходів зараз мова не йде. Але ми розуміємо, що кінець грудня і початок січня - період Новорічних свят. Це зустрічі, ярмарки, тісні контакти між людьми. І все це може дати значний поштовх до сплеску хвороби, якого медична система може не витримати.

Уряд не приховує і говорить відкрито, що ми розробляємо план реагування на випадок погіршення ситуації. Тому що наші кроки повинні бути зрозумілими і передбачуваними для людей та бізнесу", - додав прем'єр.

Читайте також:

В Україні ввели новий спосіб виклику мобільної бригади для хворих COVID-19

Фармкомпанія з Рубіжного планує в січні 2021 почати випуск препарату для лікування COVID-19

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss
n