17.01.2021, 13:27

Коли в Україні можна буде купити вакцину від COVID-19: прогнози МОЗ

Ольга Романец | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
вакцина

Міністерство охорони здоров'я України припускає, що для українців доступ до платної вакцинації від COVID-19 з'явиться в другій половині 2021 року.

Про це повідомила в коментарі для РБК-Україна член фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук після онлайн-зустрічі фракції з Міністром охорони здоров'я Максимом Степановим, передає Час Пік.

Глава МОЗ заявив, що зараз розробники і виробники вакцин спілкуються тільки з представниками держав, а не з комерційними компаніями. Тому платні щеплення стануть доступні не раніше, ніж у другій половині цього року.

Нагадаємо, згідно з рішенням уряду, закупівлю вакцини від COVID-19 в Україні здійснюватиме Компанія Crown Agents Limited за державні кошти. На закупівлю і проведення вакцинації буде виділено 1,377 млрд гривень.

МОЗ має намір почати масову вакцинацію громадян від COVID-19 в середині лютого китайською вакциною Sinovac і американо-німецькою Pfizer/BioNTech.

Нагадаємо, уряд не планує продовжувати загальнонаціональний локдаун після 24 січня. З 25 січня планується перехід до помаранчевої зони, яка діяла до введення обмежень.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss