29.01.2021, 13:57

Україна розширила список країн "червоної зони"

Леся Матвеева | Всі новини автора
Украина расширила список стран "красной зоны"

Україна оновила список країн "червоної зони". У порівнянні з попереднім тижнем список розширився, до нього увійшли ще шість держав.

Україна оновила список країн "червоної" зони через пандемію СOVID-19. Порівняно з минулим тижнем список розширили на 6 країн. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України, передає Час Пік.

Станом на 29 січня в списку країн "червоної зони" знаходяться 74 держави.

Список поповнили Сент-Люсія, Домініканська Республіка, Кабо-Верде, Перу, Барбадос, Мексика та Парагвай. При цьому Есватіні зі списку виключили.

У "червоній" зоні залишаються такі популярні для українців країни, як Польща, Угорщина, Хорватія, Словаччина, Російська Федерація, Німеччина, Італія, Франція, США, Канада та Великобританія.

Детальну інформацію можна дізнатися на ]]>сайті]]> Міністерство охорони здоров'я України. У списку наводяться дані по 194 країнам, які є членами Всесвітньої організації охорони здоров'я, в тому числі інформація про кількість активних випадків захворювання COVID-19 на 100 тис. населення в кожній країні.

Відзначимо, в "червону" зону потрапляють ті країни, де захворюваність COVID-19 вище, ніж в Україні.

Після приїзду з цих країн потрібно піти на самоізоляцію на 14 днів за допомогою програми "Вдома" або протягом доби зробити ПЛР-тест. При негативному тесті самоізоляція не потрібна. Також самоізоляцію можна скасувати, зробивши ПЛР-тест та отримавши негативний результат за 48 годин до в'їзду в Україну.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк