05.02.2021, 07:56

Поблажки для "євробляхерів": В Україні тимчасово не штрафуватимуть водіїв авто на єврономерах

Леся Матвеева | Всі новини автора
Поблажки для "евробляхеров": В Украине временно не будут штрафовать водителей авто на еврономерах

В Україні тимчасово припинять штрафувати власників автомобілів на іноземній реєстрації. Карати за керування нерозмитненим авто не будуть до прийняття законопроєктів про розмитнення.

У МВС чекають голосування народних депутатів за законопроєкти про доступне розмитнення. Про це повідомив народний депутат з фракції "Слуга народу" Олександр Ковальчук у своєму Telegram-каналі, передає Час Пік.

Йдеться про законопроєкти №4643-Д "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо справляння податків і зборів, інших обов'язкових платежів, об'єктом оподаткування якими є транспортні засоби" та 4644-Д "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового спрощення митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України".

"Вчора мав особисту зустріч із заступником міністра внутрішніх справ Антоном Геращенком. Обговорили питання послаблення тиску на власників “євроблях”. Отримав відповідь, що на період до голосування за законопроекти про доступне розмитнення №4643-Д і №4644-Д буде пауза на застосування санкцій до водіїв “євроблях”, без вагомої причини і явних порушень ПДР та закону з їхньої сторони", – написав Ковальчук.

Нардеп зазначив, що це стосується тільки періоду до прийняття закону та періоду його дії з моменту набрання чинності.

Нагадаємо, поліцейські отримали право штрафувати "євробляхерів" на місці. Поки система працює у тестовому режимі в Харкові та Харківській області, але найближчим часом її обіцяють запустити по всій Україні.

Розмір першого штрафу за управління "євробляхою" – 8,5 тис. грн. За повторне порушення – штраф 17 тис. гривень або позбавлення водійських прав на рік.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк