02.03.2021, 18:51

У чергу на вакцинацію від COVID-19 записалися 45 тисяч українців, - МОЗ

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
вакцина

Від учора в Україні запрацював онлайн-сервіс запису до черги вакцинації проти COVID-19. Майже 45 тисяч українців уже висловили бажання отримати щеплення, скориставшись попереднім записом.

Про це під час брифінгу розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає Час Пік.

Зокрема, через портал vaccination.covid19.gov.ua записалося 5 280 осіб; через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я – 671 особа; через портал Дія – 38 531 особа.

"Ці цифри є красномовним підтвердженням готовності українців до вакцинації та їх довіри до системи охорони здоров'я і планів Міністерства охорони здоров’я щодо подолання COVID-19", – сказав Степанов.

За словами міністра, за минулу добу зробили понад 1700 щеплень. Загалом із  початку кампанії – майже 5000. Вакцинація відбувається за каскадним принципом, який передбачає збільшення кількості мобільних груп та стаціонарних пунктів щеплення з кожним наступним етапом вакцинальної кампанії. Стратегічна мета, яку ставить МОЗ, – охопити вакцинацією якомога більшу кількість населення в найкоротші строки.

"COVID-19 – це ворог, з яким ми ведемо війну вже протягом року. Від нього нас захищають лікарі – наші герої, котрі стали живим щитом між нами і хворобою. Але недуга підступна й може забрати життя навіть 30-40-річних людей. У нас є вакцина, яка в змозі захистити від цієї хвороби, адже, зробивши щеплення, ви не захворієте взагалі чи перенесете захворювання в легкий спосіб. Ви точно будете жити. Тому дуже важливо, аби українці продовжували вакцинуватися", – наголосив очільник МОЗ.

Нагадаємо, вчора Степанов публічно вакцинувався від COVID-19. Сьогодні щеплення отримали президент Володимир Зеленський та головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss