02.03.2021, 17:19

Головний санлікар Ляшко вакцинувався від COVID-19 у прямому ефірі

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
виктор ляшко

Головний санітарний лікар України, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко отримав щеплення від COVID-19 вакциною Oxford/AstraZenecа (CoviShield).

Процедура проходила в одній з лікарень міста Кагарлик Київської області. Телеканали вели пряму трансляцію, передає Час Пік.

Ляшко вакцинувався залишками доз препарату, які не були використані після вакцинації медиків. Перед процедурою головний санлікар підписав згоду на вакцинацію. Також він попросив журналістів показати, що в шприц набирають саме той препарат, яким зараз щеплять українських медиків.

"Я говорив, що буду вакцинуватися тієї ж вакциною, якої прищеплюються наші медичні працівники... Ми власним прикладом показуємо, що не привезли щось інше, і не будемо завозити для себе щось інше", - сказав Ляшко.

Він зазначив, що публічно показав, що вакцина безпечна і ефективна.

Раніше в Дорожню карту вакцинації були внесені зміни, щоб публічні особи мали можливість вакцинуватися позачергово невикористаними залишками вакцин (препарат поставляється у флаконах по 10 доз: після розкриття флакон потрібно використати протягом 6 годин, в іншому випадку залишок вакцини потрібно утилізувати).

Раніше публічно вакцинували проти коронавірусу міністр охорони здоров'я Максим Степанов і президент Володимир Зеленський.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss