17.04.2021, 17:00

В Україні стартувала вакцинація співробітників системи органів МВС

Гера Кисмет | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
вакцинация

У суботу, 17 квітня, почалася вакцинація від COVID-19 співробітників системи органів МВС. Планується, що щеплення отримають 800 тисяч осіб.

Про це повідомив глава відомства Арсен Аваков, передає Час Пік.

"Сьогодні ми почали вакцинацію співробітників системи органів МВС від COVID-19. Першими вакцинуємо працівників, які найбільш контактують з населенням: гарнізони аеропортів "Бориспіль" та "Жуляни", підрозділи Нацгвардії в зоні ООС, працівники громадської безпеки, підрозділи патрульної поліції. Далі вакцинуємо всіх співробітників системи МВС: Нацполіцію, ДСНС, Нацгвардію, прикордонну службу, Сервісні центри, вищі навчальні заклади, експертну службу, співробітників МВС", - йдеться в заяві Авакова.

За словами Авакова, наступним етапом буде вакцинація сімей співробітників МВС.

"Це виключно добровільна справа. Але я впевнений, що це необхідний захід для тих, хто знаходиться в зоні ризику, виконуючи свої професійні обов'язки", - зазначив міністр.

Він також закликав усіх співробітників відомства зробити щеплення.

"Я обов'язково зроблю щеплення. Тому закликаю всіх співробітників системи МВС вакцинуватися від COVID-19, тому що це єдиний шлях до подолання пандемії!"- підкреслив Аваков.

Як повідомляється, вакцинація буде здійснюватися препаратами CoronaVac (від Sinovac Biotech) та Comirnaty (від Pfizer-BioNTech).

Читайте також: За нинішніх темпів вакцинації Україні знадобиться 10 років, щоб прищепити 75% населення - Bloomberg

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss