19.04.2021, 15:32

Аваков: "Напад на Україну у 2021 році не буде легкою прогулянкою, ворог зазнає величезних втрат"

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, під час інспекції підрозділів МВС на лінії зіткнення, заявив, що Росія може не розраховувати на легке захоплення України. Починаючи з 2014 року – всі підрозділи МВС готувалися давати відсіч ворогу.

На виконання завдання Генерального штабу та Верховного головнокомандуючого, сьогодні, 19 квітня, Аваков проінспектував позиції підрозділів системи МВС, повідомляє Департамент комунікації МВС України, передає Час Пік.

«Сьогодні ми подивились на взаємодію і озброєння підрозділів, починаючи з полку «Азов», а також подивимось на роботу берегових служб системи МВС. Оскільки узбережжя Азовського моря для нас пріоритетний напрям з точки зору контролю країни та відсічі у випадку агресії та висадки ворожого десанту на територію України», - сказав Аваков.

Міністр наголосив, що всі підрозділи готові до виконання поставлених перед ними завдань.

«В ході перевірки ми виявили необхідність ряду адміністративних рішень точки зору забезпечення, як матеріального, так і військово-технічного. Такі рішення ми приймемо на рівні Кабінету міністрів та РНБО і будемо на 100% готові до виконання завдань. Починаючи з 2014 року – ми готуємось до наступу. Ми розраховуємо, що готовність вбереже нашу землю і наших солдат. Також розраховуємо, що у світової спільноти вистачить вміння та розуму втримати агресора від різких дій», - сказав він.

Аваков наголосив, що готовність підрозділів кардинально відрізняється від тієї, яка була у 2014 році. І з точки зору оснащення, і з точки зору бойового досвіду, і з точки зору ментальної готовності.

«Національна гвардія, поліцейські сили, прикордонники та навіть рятувальники, які значною мірою готові до ліквідації наслідків у зонах конфлікту, демонструють високий рівень підготовки. І хочу, щоб агресор зрозумів, напад на Україну – не буде легкою прогулянкою, це будуть величезні втрати для того, хто вирішить зайти на нашу землю без нашої згоди», - сказав Аваков.

Міністру внутрішніх справ продемонстрували дії спецпідрозділу КОРД у разі захоплення берегової споруди – її штурм та захоплення зловмисників шляхом десантування з води.

Читайте ще: "Історична відповідальність": Посол України закликав Німеччину допомогти зі вступом в НАТО

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss