08.05.2021, 07:42

В Україні останню область офіційно вивели з "червоної" зони

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
В Украине последнюю область официально вывели из "красной" зоны

В Україні з суботи, 8 травня, немає жодної області  "червоним" рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

8 травня з "червоної" карантинної зони виходить Сумщина. Таке рішення прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні 7 травня. Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчинов у своєму Telegram-каналі, передає Час Пік.

"Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами Державна комісія вирішила скасувати:

- з 00 години 00 хвилин 08 травня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Сумської області, та застосувати на території Сумської області обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для “жовтий” рівня епідемічної небезпеки"
, - написав Немчинов.

Таким чином, вже з суботи в Україні не буде жодної області з "червоним" рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Разом з цим глава Міністерства охорони здоров'я України Максим Степанов заявив про те, що Україні вдалося вийти з третьої хвилі пандемії. Про це міністр охорони здоров'я написав на своїй офіційній сторінці у Facebook.

"Нарешті можу констатувати, що ми вийшли з третьої хвилі пандемії. З завтрашнього дня в Україні не залишиться жодного регіону з червоним рівнем епіднебезпеки.

Це були надзвичайно складні 2 місяці. Тільки нам і Богу відомо, як ми зуміли втримати ситуацію під контролем. За кожне життя боролися, як на війні. За що величезна шана й подяка нашим медикам..."–- написав Степанов.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss