06.06.2021, 14:52

На дорогах України з'являться радари-фантоми з фіксацією швидкості в русі

Леся Матвеева | Всі новини автора
В Украине на дорогах появятся радары-фантомы

На дорогах України з'являться радари, які в русі фіксуватимуть швидкість автомобілів. Перші такі автомобілі-фантоми з'являться на українських дорогах вже до 1 липня.

Міністерство внутрішніх справ України спільно з Мінінфраструктури розпочало проєкт закупівлі обладнання, яке фіксуватиме швидкість автомобілів у русі. Про це 1 червня повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає Час Пік.

"Наразі тестуються 4 машини, на які встановлено радари, що дозволяють фіксувати швидкість зустрічної машини та авто, яке обганяє.

До 2024-го року пропонується запровадити 550 камер, які фіксують порушення швидкісного режиму у русі. Також зараз по Україні працюють 117 пристроїв TRUCAM. Однак, ми плануємо відходити від такої моделі і переходити на автоматичну фіксацію порушення ПДР", - сказав Геращенко.

Він нагадав, що виповнився рік роботи системи автоматичної фото - та відеофіксації порушень правил дорожнього руху. МВС планує до кінця року збільшити кількість таких камер до 400 одиниць.

Місця установки камер можна подивитися на ]]>сайті ]]>МВС та в додатку "Штрафи ПДР".

Читайте також: 

В Україні введуть нові та змінять старі дорожні знаки: що потрібно знати водіям

Tavria Nova-2021: У мережі показали, як могла б виглядати сучасна ЗАЗ "Таврія"

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк