23.06.2021, 22:48

РНБО обговорила протидію штаму "Дельта" в Україні: що вирішили

Гера Кисмет | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
снбо

23 червня відбулася нарада Ради національної безпеки і оборони України, на якій обговорювалося питання поширення в країні штаму коронавірусу "Дельта".

Про це повідомила прес-служба РНБО, передає Час Пік.

Відзначається, що новий штам COVID-19 може потрапити в Україну з Індії, Росії, Великобританії, Португалії, Польщі, Румунії та Словаччини, де спостерігається циркуляція даного варіанту вірусу.

У зв'язку з цим, необхідно зробити ряд важливих кроків.

Прискорення темпів вакцинації

Ситуація зі штамом COVID-19 "Дельта" обумовлює необхідність введення додаткових протиепідемічних заходів. Зокрема, прискорення темпів вакцинації та забезпечення її доступності, особливо для вразливих до COVID-19 верств населення - осіб віком від 60 років.

Оновлення протоколу лікування пацієнтів з COVID-19

На засіданні була відзначена важливість оновлення вітчизняних протоколів лікування. Крім того, - необхідність посилити готовність закладів охорони здоров'я надавати медичну допомогу пацієнтам з діагнозом COVID-19 у разі масової захворюваності.

Відстеження контактних осіб пацієнтів, заражених штамом " Дельта"

В рамках засідання було запропоновано посилити відстеження контактних осіб хворих з "Дельта"-штамом, щоб вчасно його виявляти.

Вакцинація медиків

На нараді також заявили про важливість максимальної імунізації персоналу закладів охорони здоров'я, що надають допомогу пацієнтам з COVID-19.

Читайте також: В Україні виявлені перші випадки штаму коронавірусу "Дельта", - Данилов

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss