05.09.2021, 17:49

В Україну з США прибув гуманітарний вантаж з інноваційними ліками проти COVID-19

Марина Началова | Всі новини автора

За сприяння Посольства України в США в Київ був доставлений гуманітарний вантаж зі Сполучених Штатів, який надано американською благодійною організацією Direct Relief.

Останні домовленості щодо отримання даного гуманітарного вантажу були узгоджені під час візиту Президента України Володимира Зеленського до Штатів, повідомила прес-служба Повольства України США, передає Час Пік.

Вантаж складається з інноваційних лікарських препаратів Bamlanivimab та Etesevimab, що використовуються против COVID-19. Загальна вартість вантажу сягає 20 млн долларів США. Ліки рекомендовані для пацієнтів із легким та середнім ступенем тяжкості перебігу коронавірусної хвороби, особливо за наявності ризику переходу у важку форму.

Вантаж у вигляді 60 тисяч флаконів лікарських препаратів надалі буде проходити розмитнення та транспортування у 24 області України. Розподіл ліків координується Міністерством охорони здоров'я України.

Direct Relief (Каліфорнія, США), з якою налагодило домовленості Посольство, є громадською неприбутковою та неполітичною організацією, яка працює у 60 країнах світу.

Нагадаємо, у МОЗ заявили, що в середині вересня в Україні ймовірне введення посиленого карантину.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк