16.09.2021, 09:01

Україна посилила охорону кордону з Білоруссю через військові навчання "Захід-2021"

Леся Матвеева | Всі новини автора
"Запад-2021"

Україна посилила охорону кордону з Білоруссю у зв'язку з проведенням російсько-білоруських військових навчань "Захід-2021".

Українські прикордонники посилили охорону на кордоні з Білоруссю, через спільні навчання Росії та Білорусі "Захід-2021". Про це 15 вересня повідомив спікер Держприкордонслужби України Андрій Демченко в програмі "Україна насправді" на ]]>телеканалі]]> "Дім", передає Час Пік.

Демченко зазначив, що прикордонники залучили достатньо сил та засобів, щоб вчасно зреагувати на будь-яку загрозу. До охорони кордону залучили бойові підрозділи, комендатуру швидкого реагування та патрульну авіацію.

"У разі необхідності, якщо будуть нестандартні ситуації, вони повинні посилити наші лінійні підрозділи", - зазначив спікер Держприкордонслужби

Кордон з Білоруссю посилено охороняється через проведення спільних навчань Росії та Білорусі.

Нагадаємо, Росія та Білорусь з 10 вересня проводить спільні масштабні військові навчання "Захід-2021". Міноборони РФ заявило, що в навчаннях візьмуть участь до 200 тисяч військовослужбовців, близько 80 літаків та вертольотів, до 15 кораблів, до 760 одиниць бойової техніки, у тому числі 290 танків, 240 гармат, реактивних систем залпового вогню та мінометів.

У російському військовому відомстві заявили, що метою навчань є відпрацювання "спільних дій з відбиття агресії проти Союзної держави".

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк