25.09.2021, 07:56

СБУ оголосила підозру керівництву політсили "Партія Шарія"

Леся Матвеева | Всі новини автора
"Партия Шария"

Співробітники Служби безпеки України повідомили про підозру одній з керівниць "Партії Шарія". Вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.

За попередніми даними, вона займалася підробкою документів про "купівлю" даної політичної сили і про обрання її "очільників", повідомляє Час Пік з посиланням на прес-службу СБУ.

СБУ володіє аргументованими доказами причетності вказаної особи до підробки документів про перереєстрацію політичної партії "Об'єднана Україна" в політичну партію "Партія Шарія". Також зловмисниця фальсифікувала протоколи засідань політсили, що дозволило "обрати потрібних керівників партії".

Підозру оголошено за ч. 2 ст. 205-1 Кримінального кодексу України ("підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб-підприємців").

В СБУ нагадали, що раніше Віктор Шарій, на якого зареєстрована "Партія Шарія", заявив, що не має ніякого відношення до діяльності даної "політичної сили". За його словами, за грошову винагороду в 500 дол. він лише дав нотаріальну згоду на використання в ній свого прізвища.

]]>Довідка: ]]>Партія Шарія - проросійська політична партія в Україні. Де-факто очолює партію пропагандист Анатолій Шарій, який у 2012 році втік за кордон, де продовжує вести проросійську пропаганду та пропагує українофобію. За даними СБУ, відео Шарій знімає для дискредитації України в інтересах російських спецслужб.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк