25.09.2021, 09:29

Голова "Венеціанської комісії" попросив надати схвалений Радою текст закону про олігархів

Леся Матвеева | Всі новини автора
Зеленский

Голова "Венеціанської комісії" Джанні Букіккіо звернувся з проханням до Зеленського надати комісії проголосований текст закону про олігархів.

За ініціативою голови Європейської комісії «За демократію через право» (Венеціанська комісія) Джанні Букіккіо відбулася його телефонна розмова з Президентом України Володимиром Зеленським. Сторони обговорили схвалений парламентом закон про олігархів, повідомляє Час Пік з посиланням на Офіс Президента.

"Джанні Букіккіо відзначив ухвалення у Верховній Раді України ініційованого Президентом Закону "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

Голова Венеціанської комісії також звернувся з проханням надати комісії проголосований текст закону в редакції, підписаній Главою держави, для розгляду та підготовки відповідного висновку", - повідомила прес-служба Офісу Президента.

Сторони також обговорили проєкти законів України, які знаходяться на розгляді Верховної Ради та спрямовані на вдосконалення конституційної процедури, порядку призначення суддів Конституційного Суду, а також щодо відбору суддів до КСУ.

Окремо співрозмовники обговорили хід формування етичної ради, яка перевірятиме на доброчесність кандидатів на посади членів Вищої ради правосуддя.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк