12.11.2021, 21:33

Україна закупить у Туреччини додаткову партію безпілотників "Байрактар"

айрактар

У 2022 році Україна додатково закупить у Туреччини безпілотники "Байрактар", але вони будуть оснащені вже українськими двигунами.

Про це заявив глава Міністерства оборони Олексій Резніков, передає Час Пік з посиланням на прес-службу відомства.

"Наші турецькі партнери публічно оголосили, що вони беруть українські двигуни для облаштування "Байрактарів". Ми додатково плануємо придбати їх наступного року. Але це будуть українські "Байрактари", підкреслюю. Тобто виготовлені в Туреччині, але вони будуть українські, на озброєнні Збройних Сил України. Вони будуть застосовуватися, оскільки ми повинні захищати нашу незалежність, в тому числі згідно 51 статті статуту ООН", - сказав Резніков за підсумками поїздки в район проведення ООС, яку він спільно з головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним здійснив 12 листопада.

У свою чергу, Залужний запевнив, що ЗСУ перебувають у постійній готовності до застосування "Байрактарів" у разі провокаційних дій з боку НЗФ РФ.

"Ми до цього йшли не один день і не два, готувалися, напрацьовуємо тактику застосування, напрацьовуємо методику. Попереду ще дуже багато цікавої для нас роботи", - зазначив головнокомандувач.

Читайте також: У ЗСУ повідомили, скільки російських кадрових військових воює на боці ОРДЛО проти України

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк