25.11.2021, 14:50

Українські полярники приєдналися до марафону, щоб привернути увагу до війни на Донбасі

Леся Матвеева | Всі новини автора
Украинские полярники присоединились к марафону

Українські полярники взяли участь у "Марафоні, який ніхто не хоче бігти". Таким чином вони вирішили привернути увагу до російської агресії проти України на Донбасі.

Вісім полярників 26-ї Української антарктичної експедиції зі станції "Академік Вернадський" взяли участь у "Марафоні, який ніхто не хоче бігти". Про це повідомляється на сторінці Національного арктичного наукового центру в Facebook, передає Час Пік.

Це забіг, що стартував у селищі Нью-Йорк Донецької області, за кілометр від лінії фронту. Проєкт створено, щоб привернути увагу міжнародної спільноти до російської агресії на сході України.

"Забіг почали п’ятеро людей, чиє життя нерозривно пов'язане з війною: військовий, волонтерка, медик, військовий журналіст та переселенка. Нині до акції долучилися вже понад 35 тис людей з різних куточків України та світу, зокрема, учасники 26-ї Української антарктичної експедиції зі станції "Академік Вернадський", - йдеться в повідомленні.

Полярники пробігли символічне коло навколо будівлі аерології - близько 400 метрів. Замість стартових номерів учасники марафону мали листи з вражаючими цифрами про війну. 

"Попри те, що ми перебуваємо на краю світу, ми не на мить не забуваємо, що в Україні триває війна. І хочемо нагадати усім небайдужим про лихо, яке спіткало нашу країну", - зазначили полярники.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк